| Proizvođač | HP |
| Garancija | 1 godina |
| Veličina zaslona | 15.6″ |
| Vrsta zaslona | IPS – 144Hz |
| RAM memorija | 8 GB |
| Memorija diska | 512 GB |
| Tip procesora | Core i5 |
| Model grafičke | Nvidia |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce GTX3050 |
| Operacijski sustav | Free DOS |
| Procesor | Intel |
| Frekvencija procesora | 4.60 GHz |
| Kapacitet | 70WHr |
| Broj ćelija | LI 4-cell |
| Bluetooth | Da |
| Kamera | Da |
| Čitač kartica | Da |
| Boja | Srebrna |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| Model procesora | 13420H |
| Vrsta diska | SSD |
| HDMI | 1 |
| Tipkovnica | EN |
| Lan | Da |
| Osvijetljene tipke | Da |
| Predmemorija | 12MB |
| Maksimalna memorija | 32GB |
| Slobodni utori za memoriju | 1 |
| Ukupan broj utora za memoriju | 2 |
| Vrsta memorije | DDR4 (3200 MHz) |
| Težina | 2,29 |
HP Victus 15-fa2013dx; 15,6 FHD AG IPS 144Hz, Intel Core i5-13420H (3.4/4,6GHZ Turbo, 8C/12T, 12MB), 8GB DDR4 3200, 512GB PCIe 4×4 SSD, NVIDIA GF RTX 3050 6GB, Backlit KB, WiFi6+ BT5.3, Windows 11 Home, Audio by Bang&Olufsen, Black, EN tastatura
Detaljne specifikacije proizvoda
Dodatne informacije, galerija i tehničke specifikacije proizvođača.




















Recenzije
Nema recenzija.