| Proizvođač | RUPES |
| Garancija | 2 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Mogućnost povrata | 15 dana |
| Snaga: | 18 V (2,5 Ah) |
| Promjer spužve: | 80/100 mm |
| Pomak: | 12 mm |
| Broj okretaja: | 3000-5500 o/min |
| Težina: | 1,1 kg |
| Uključeno u isporuku: | 2 x baterija 2,5 Ah |
| Punjač |
RUPES mini iBrid aku polirka HLR75/STB predstavlja evoluciju RUPES alata s iBrid dual-power tehnologijom. Idealno prikladan za primjene poliranja u krivuljama, konturama i kompaktnim prostorima, HLR75 iBrid Mini ima orbitu od 12 mm i potpornu ploču od Ø75 mm (3 inča) za rukovanje i preciznu kontrolu.
HLR75 ima revolucionarni dizajn za svijet poliranja za razliku od bilo kojeg alata za poliranje do sada. Ergonomija je optimizirana preslikavanjem dizajna stroja za poliranje. BigFoot HLR75 iBrid Mini polirka iznimno je udobna i laka za korištenje u različitim položajima držanja i ruke.
MAKSIMALNA FLEKSIBILNOST
HLR75 je savršen za primjene poliranja na zakrivljenim površinama ili kompaktnim područjima gdje polirke pune veličine nisu učinkovite ili sigurne. Male dimenzije alata, orbitalni hod od 12 mm i podložna ploča od Ø75 mm (3 inča) omogućuju iBrid Mini maksimalnu učinkovitost i djelotvornost operacija poliranja, posebno na današnjim složenim modernim dizajnima automobila.
ELEKTRONIČKI MODUL ZA KONTROLU BRZINE
Kontrolni kotačić za brzinu je dobro vidljiv i lako se podešava. Operateru omogućuje odabir ili promjenu brzine stroja za poliranje bez prekidanja procesa nanošenja.
BATERIJA I PUNJENJE BATERIJE
Litij-ionske baterije (18V 2,5Ah) s LED indikatorima pokazuju razinu napunjenosti pritiskom na gumb. Potpuno punjenje omogućuje između 35 i 45 minuta neprekidnog rada.
HLR75 iBrid Mini punjač baterija posebno je dizajniran kako bi odgovarao jedinstvenom sustavu baterije iBrid Mini. Stanica za punjenje pokazuje status napunjenosti pomoću integriranih LED svjetala i osigurava 100% napunjenost od nule do kraja za približno 35 minuta.
Pratite nas na društvenim mrežama Facebook i Instagram
Pogledajte bogatu ponudu naših proizvoda


Apple MacBook NEO 13.6" A18 8GB 256GB SSD Silver DE
Laptop HP OmniBook 5 Flip 14" FHD x360 Core 7 14-FP0023DX
Miš RAPOO M300 DARK GREY Comfortable bežični
Aspirator napa TESLA 60cm 350 m3/h DB600AB
Guma G195/50R15 82H ULTRACONTACT CONTINENTAL EVc
Žirafa brusilica za gips 800W-HECHT 1711 













Recenzije
Nema recenzija.