| Proizvođač | Einhell |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Mogućnost povrata | 15 dana |
| Garancija | 2 godine |
| Nosivost: | 1000 kg |
| Visina podizanja: | 2,5 m |
| Dodatne informacije: | Zatvoreno metalno kućište |
| Nosiva kuka sa sigunosnim preklopom | |
| Dugi lanac AST | |
| Težina: | 9,4 kg |
EINHELL Čekrk s lancem TC-CH 1000
Olakšava poslove podizanja i prijenosa teškog tereta. Neizostavni je pomagač i u garaži i u radionici, a čuva zdravlje korisnika jer nema nikakvog pritiska na leđa pri podizanju i prijenosu teškog tereta. Za sigurnost pri podizanju i prijenosu tereta tu je nosiva kuka sa sigurnosnim preklopom. Einhell lančana dizalica čekrk s lancem TC-CH 1000 opremljena je sigurnosnom kukom za pričvršćivanje na odgovarajući oslonac, a dugački lanac omogućuje jednostavno rukovanje dizalicom. Nosivost tereta je 1000 kg koji se može podizati do visine od 2,5 metra. Zahvaljujući svojoj veličini, širina 180 mm i visina 160 mm, u zatvorenim prostorijama također se može koristiti za optimalan učinak. Za sigurno vođenje lanca tu je robusno, zatvoreno metalno kućište.


Guma G245/35R20 95Y XL FR SPORT CONTACT 7 CONTINENTAL
Guma G195/50R15 82V BRAVURIS-5 BARUM
Kofer za alat E-Box S35/33 Einhell 








Recenzije
Nema recenzija.