| Proizvođač | AMD |
| Garancija | 3 godine |
| Model | Ryzen |
| Keš memorija | 16M |
| Socket | AM4 |
| Frekvencija | 3.4GHz |
| Maksimalna frekvencija | 4.6GHz |
| Broj jezgri | 8 |
| Vrsta | RYZEN 7 |
| Grafika | Ne |
AMD Ryzen 7 5700X AM4 BOX,8 cores,16 threads,3.4GHz,32MB L3,65W,bez hladnjaka
Besplatna dostava
594.88 KM Izvorna cijena bila je: 594.88 KM.475.90 KMTrenutna cijena je: 475.90 KM.
10 na zalihi
Platite karticama na rate:
UNICREDIT / INTESA SAN PAOLO / SBERBANK / AMERICAN EXPRESS
Mjesečna rata na 6 rata: već od 87.25 KM/mj
Mjesečna rata na 12 rata: već od 43.62 KM/mj
Mjesečna rata na 24 rate: već od 21.81 KM/mj
| Proizvođač | AMD |
| Garancija | 3 godine |
| Model | Ryzen |
| Keš memorija | 16M |
| Socket | AM4 |
| Frekvencija | 3.4GHz |
| Maksimalna frekvencija | 4.6GHz |
| Broj jezgri | 8 |
| Vrsta | RYZEN 7 |
| Grafika | Ne |
AMD Ryzen 7 5700X AM4 BOX,8 cores,16 threads,3.4GHz,32MB L3,65W,bez hladnjaka
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
Za svaki kupljeni proizvod moguće je izvršiti povrat ukoliko proizvod nije korišten. Proizvod je moguće vratiti ako kupac posjeduje račun, odgovarajući garantni list i originalno upakovan proizvod (za robu sa garancijom). E KUTAK d.o.o. prima samo orginalno zapakovan proizvod i to bez bilo kakvih fizičkih oštećenja ili kvarova nastalih od strane kupca.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 063 194 132.
Napomena:
U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Koristimo kolačiće za bolje korisničko iskustvo, analitiku i prikaz relevantnih oglasa. Molimo da pročitate Politiku o kolačićima ili prilagodite postavke.
Recenzije
Nema recenzija.