| Proizvođač | CT Computers |
| Garancija | 2 godine |
| Model procesora | Ryzen 3 3200G |
| Kapacitet diska | 240 GB |
| Grafička | Integrated |
| RAM memorija | 8 GB |
| Operacijski sustav | Dosn’t have |
| Čipset | A520 |
| Broj jezgri | 4 |
| Grafička kartica | 1 |
| Procesor | AMD |
| Vrsta procesora | Ryzen 3 |
| Broj diskova | 1 |
| Vrsta diska | SSD |
| Displayport | 0 |
| DVI | 0 |
| Format kućišta | midi tower |
| Frekvencija | 3.6 GHz |
| Grafika | AMD |
| Sučelje | SATAIII/2.5″ |
| HDMI | 1 |
| Tipkovnica | Nema |
| Matična ploča | Asus |
| Vrsta memorije | DDR4 3200MHz |
COMTRADE Ryzen 3 3200G,Gigabyte MB [A520M K V2 G10],Patriot RAM 8GB 3200MHz DDR4,Dahua SSD 240GB C800A 2.5″,Spire case 1632 ATX, 4xUSB,Spire PSU Pearl 500W







Recenzije
Nema recenzija.