| Proizvođač | Logitech |
| Garancija | 6 mjeseci |
| Dimenzije i težina | |
| Visina | 98mm |
| Širina | 85.7mm |
| Dubina | 48.4mm |
| Težina | 145g |
| Povezivost | |
| Tip veze | Bežični miš |
| Tehnologija | Bluetooth 5.3, Wireless Tehnologija, 2.4 GHz |
| Domet (bežični) | 10m |
| Dužina kabla | – |
| Tip kabla | – |
| Konektor | USB-A 1.1 |
| Senzor | |
| Tip senzora | Optički senzor |
| DPI | 4000 |
| Tipke i scroll | |
| Broj tipki | 7 tipki |
| Vrsta skrolanja | – |
| Baterija | |
| Tip baterije | – |
| Trajanje baterije | – |
| Vrijeme punjenja | – |
| Općenito | |
| Boja | Crna |
| Tip Miša | Designer miš, Ergonomski miš, Office miš |
Miš LOGITECH Bluetooth Mouse MX Master 2S GRAPHITE wireless 910-007224


Guma G195/55R16 87H W651 SNOWMASTER PETLAS M+S 












Recenzije
Nema recenzija.