| Proizvođač | Intel |
| Garancija | 3 godine |
| Model | Core i9 |
| Keš memorija | 30M |
| Socket | LGA1700 |
| Frekvencija | 3.2GHz |
| Maksimalna frekvencija | 5.2 |
| Broj jezgri | 16 |
| Vrsta | i9-10900K |
| Grafika | Da |
Intel Core i9-12900K 3.2GHz 30MB L3 LGA1700 BOX,Alder Lake,bez hladnjaka
Kuler Arctic Freezer 8A AMD CPU Cooler AM4, AM5
Guma G225/55R16 99Y XL BRAV5 BARUM BRAVURIS 5HM BARUM
Cijena: 276.90 KM
Besplatna dostava
1,007.38 KM Izvorna cijena bila je: 1,007.38 KM.805.90 KMTrenutna cijena je: 805.90 KM.
1 na zalihi
Platite karticama na rate:
UNICREDIT / INTESA SAN PAOLO / SBERBANK / AMERICAN EXPRESS
Mjesečna rata na 6 rata: već od 147.75 KM/mj
Mjesečna rata na 12 rata: već od 73.87 KM/mj
Mjesečna rata na 24 rate: već od 36.94 KM/mj
| Proizvođač | Intel |
| Garancija | 3 godine |
| Model | Core i9 |
| Keš memorija | 30M |
| Socket | LGA1700 |
| Frekvencija | 3.2GHz |
| Maksimalna frekvencija | 5.2 |
| Broj jezgri | 16 |
| Vrsta | i9-10900K |
| Grafika | Da |
Intel Core i9-12900K 3.2GHz 30MB L3 LGA1700 BOX,Alder Lake,bez hladnjaka
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
Za svaki kupljeni proizvod moguće je izvršiti povrat ukoliko proizvod nije korišten. Proizvod je moguće vratiti ako kupac posjeduje račun, odgovarajući garantni list i originalno upakovan proizvod (za robu sa garancijom). E KUTAK d.o.o. prima samo orginalno zapakovan proizvod i to bez bilo kakvih fizičkih oštećenja ili kvarova nastalih od strane kupca.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 063 194 132.
Napomena:
U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Koristimo kolačiće za bolje korisničko iskustvo, analitiku i prikaz relevantnih oglasa. Molimo da pročitate Politiku o kolačićima ili prilagodite postavke.
Recenzije
Nema recenzija.