| Proizvođač | Einhell |
| Garancija | 2 + 1 godina* |
| Prihvat | 1/8″ NPTF |
| Radni pritisak | 690 bar |
| Maks. količina isporuke masti | 295 ml/min |
| Broj brzina | 2 |
| Dužina crijeva | 120 cm |
| Dimenzije (D × Š × V) | 541 × 274 × 122 mm |
| Težina | 3.9 kg |
| Napomena | Isporučuje se bez baterije i punjača (Solo model) |
| Isporučeni pribor | Remen za nošenje Crijevo 120 cm Mlaznica (1/8″ NPTF) |
*Dodatna 1 godina garancije uz registraciju proizvoda na službenoj Einhell stranici.
U poljoprivredi, građevinarstvu i održavanju teških radnih vozila, redovno podmazivanje je ključno za osiguranje dugotrajnosti i pouzdanosti. Einhell Professional akumulatorska pištolj za mast TP-GR 18/690 Li – Solo je snažan i mobilan alat koji je posebno razvijen za ove zahtjevne primjene. Kao član naše Power X-Change porodice, akumulatorski pištolj za mast je kompatibilan sa bilo kojom baterijom ili punjačem iz sistemske serije. Opremljen sa dvije brzine, isporučuje do 690 bara za snažno podmazivanje ili maksimalnu brzinu isporuke od 295 ml/min za brz rad. Količina masti se može precizno regulisati pomoću regulatora, dok elektronski prekidač omogućava fino podešavanje doziranja. Zahvaljujući sofisticiranom Multifill sistemu, pištolj za mast se može puniti pomoću kartuše, direktno iz posude ili pumpom za punjenje. Integrisani NPTF priključak od 1/8 inča osigurava potrebnu kompatibilnost. Za maksimalnu sigurnost, ugrađena je zaštita od preopterećenja i brava za uključivanje kako bi se zaštitio uređaj i spriječilo slučajno aktiviranje. Pištolj za mast je ergonomski dizajniran sa udobnim remenom za rame, ugrađenim držačem za crijevo dužine 120 cm i jarkim LED svjetlom za optimalnu vidljivost čak i u uslovima slabog osvjetljenja. Pištolj za mast se isporučuje sa remenom za nošenje, crijevom dužine 120 cm i mlaznicom (1/8″ NPTF). Aku pištolj za mast TP-GR 18/690 Li dolazi bez baterije ili punjača. Dostupni su zasebno.

















Recenzije
Nema recenzija.