| Proizvođač | Bosch |
| Garancija | 2 + 1 godina link |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Mogućnost povrata | 15 dana |
| Model | GBG 35-15 Professional |
| Nazivna snaga | 350 W |
| Brusna ploča / kamen | Ø 150 mm / Širina 20 mm / Granulacija 24 i 60 |
| Provrt brusne ploče | 20.0 mm |
| Broj obrtaja (brzina) bez opterećenja | 3000 min-1 |
| Dimenzije | 325 x 175 x 200 mm |
| Težina | 10 kg |
| Isporučeni pribor | Brusna ploča, normalna granulacija, veličina zrna 24 |
| Brusna ploča, normalna granulacija, veličina zrna 60 |
Dvostrana brusilica GBG 35-15 150mm Bosch
Besplatna dostava
440.00 KM Izvorna cijena bila je: 440.00 KM.369.90 KMTrenutna cijena je: 369.90 KM.
Platite karticama na rate:
UNICREDIT / INTESA SAN PAOLO / SBERBANK / AMERICAN EXPRESS
Mjesečna rata na 6 rata: već od 67.82 KM/mj
Mjesečna rata na 12 rata: već od 33.91 KM/mj
Mjesečna rata na 24 rate: već od 16.95 KM/mj
Velike naočale za zaštitu od iskrenja koje se jednostavno podešavaju za siguran i precizan rad
Budite prvi koji ste dali recenziju za “Dvostrana brusilica GBG 35-15 150mm Bosch” Otkaži odgovor
Povrat
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
- Prilikom prijema pošiljke - ukoliko je pošiljka iz nekog razloga otvorena ili fizički oštećena, kupac treba odbiti prijem pošiljke.
- Prije prvog puštanja u rad kupac je dužan da pročita korisničko uputstvo.
- Prilikom prvog puštanja u rad - ako je uređaj neispravan obavjestiti ovlašteni servis naznačen u garantnom listu.
- Ako proizvod ne odgovara karakteristikama, količini, boji ili oblikom onoga koji ste naručili - obavijestiti prodavca
- Ukoliko proizvod ima grešku ili oštećenje koje nije nastalo tokom transporta - obavijestiti prodavca.
- Reklamacije u garantnom roku - ovlašteni servis uređaja ili davalac garancije je dužan obezbjediti servis uređaja ili obezbjediti kupcu isti novi proizvod ukoliko ga nije moguće popraviti.
Za svaki kupljeni proizvod moguće je izvršiti povrat ukoliko proizvod nije korišten. Proizvod je moguće vratiti ako kupac posjeduje račun, odgovarajući garantni list i originalno upakovan proizvod (za robu sa garancijom). E KUTAK d.o.o. prima samo orginalno zapakovan proizvod i to bez bilo kakvih fizičkih oštećenja ili kvarova nastalih od strane kupca.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 063 194 132.
Napomena:
U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Monri (kartično plaćanje)
Monri je prvi domaći online servis za sigurno plaćanje. Svaki kupac koji želi da izvrši kupovinu na eKutak.ba web trgovini može izvršiti uplatu putem Monri sustava za plaćanje. Ovom uslugom moguće je jednokratno plaćanje svim MasterCard, Maestro i VISA karticama. Sva plaćanja će se vršiti u domaćoj BAM valuti.Plaćanje na rate
Plaćanje na rate je moguće ukoliko je vaša narudžba iznad 100,00 KM, te ukoliko imate jednu od sljedećih kartica izdatih od Unicredit banke: Visa Classic, MasterCard ili Visa Revolving ili Visa Gold ili ukoliko imate kartice izdate od Intesa SanPaolo banke: Visa Inspire ili American Express ili Sberbank CashCard karticu.Mikrofin – Potrošački kredit – Kupovina do 18 rata bez kartice
Mikrofin – Putem ove mikrokreditne organizacije možete kupiti svu robu iz našeg asortimana do 18 mjesečnih rata. Sva fizička (zaposlenje nije uslov) i pravna lica mogu aplicirati za odloženo plaćanje.
Uvjeti Mikrofin kredita
Minimalna rata kredita: 25,00 KM
Minimalan iznos kredita: 200,00 KM
Maximalan rok otplate: 18 mjeseci


Električna vibraciona brusilica TC-OS 1520/1 Einhell
BOSCH ugaona kutna brusilica sa potenciometrom GWS 7-115 E Professional
Pneumatska višenamjenska brusilica TC-PP 220 Einhell 







Recenzije
Nema recenzija.