| Proizvođač | Einhell |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Mogućnost povrata | 15 dana |
| Garancija | 2 godine |
| Model | TC-ID 720/1 E Kit |
| Snaga | 720 W |
| Napon | 220 – 240 V ~ 50 Hz (monofazni) |
| Broj obrtaja | 0 – 2800 min-1 |
| Broj udaraca i snaga udarca | 0 – 44800 min-1 |
| Stezna glava | Brzostezna glava: 1.5 – 13 mm |
| Prečnik bušenja – drvo | 30.0 mm |
| Prečnik bušenja – čelik | 10.0 mm |
| Prečnik bušenja – beton | 13.0 mm |
| Težina | 3.4 kg |
| 5-dijelni set svrdla za beton | |
| Isporučeni pribor | E-Box Basic kofer |
| Graničnik – metalni |
Udarna bušilica 720W TC-ID 720/1 E set Einhell
139.00 KM
Platite karticama na rate:
UNICREDIT / INTESA SAN PAOLO / SBERBANK / AMERICAN EXPRESS
Mjesečna rata na 6 rata: već od 25.48 KM/mj
Mjesečna rata na 12 rata: već od 12.74 KM/mj
Mjesečna rata na 24 rate: već od 6.37 KM/mj
Budite prvi koji ste dali recenziju za “Udarna bušilica 720W TC-ID 720/1 E set Einhell” Otkaži odgovor
Povrat
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
- Prilikom prijema pošiljke - ukoliko je pošiljka iz nekog razloga otvorena ili fizički oštećena, kupac treba odbiti prijem pošiljke.
- Prije prvog puštanja u rad kupac je dužan da pročita korisničko uputstvo.
- Prilikom prvog puštanja u rad - ako je uređaj neispravan obavjestiti ovlašteni servis naznačen u garantnom listu.
- Ako proizvod ne odgovara karakteristikama, količini, boji ili oblikom onoga koji ste naručili - obavijestiti prodavca
- Ukoliko proizvod ima grešku ili oštećenje koje nije nastalo tokom transporta - obavijestiti prodavca.
- Reklamacije u garantnom roku - ovlašteni servis uređaja ili davalac garancije je dužan obezbjediti servis uređaja ili obezbjediti kupcu isti novi proizvod ukoliko ga nije moguće popraviti.
Za svaki kupljeni proizvod moguće je izvršiti povrat ukoliko proizvod nije korišten. Proizvod je moguće vratiti ako kupac posjeduje račun, odgovarajući garantni list i originalno upakovan proizvod (za robu sa garancijom). E KUTAK d.o.o. prima samo orginalno zapakovan proizvod i to bez bilo kakvih fizičkih oštećenja ili kvarova nastalih od strane kupca.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 063 194 132.
Napomena:
U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Monri (kartično plaćanje)
Monri je prvi domaći online servis za sigurno plaćanje. Svaki kupac koji želi da izvrši kupovinu na eKutak.ba web trgovini može izvršiti uplatu putem Monri sustava za plaćanje. Ovom uslugom moguće je jednokratno plaćanje svim MasterCard, Maestro i VISA karticama. Sva plaćanja će se vršiti u domaćoj BAM valuti.Plaćanje na rate
Plaćanje na rate je moguće ukoliko je vaša narudžba iznad 100,00 KM, te ukoliko imate jednu od sljedećih kartica izdatih od Unicredit banke: Visa Classic, MasterCard ili Visa Revolving ili Visa Gold ili ukoliko imate kartice izdate od Intesa SanPaolo banke: Visa Inspire ili American Express ili Sberbank CashCard karticu.Mikrofin – Potrošački kredit – Kupovina do 18 rata bez kartice
Mikrofin – Putem ove mikrokreditne organizacije možete kupiti svu robu iz našeg asortimana do 18 mjesečnih rata. Sva fizička (zaposlenje nije uslov) i pravna lica mogu aplicirati za odloženo plaćanje.
Uvjeti Mikrofin kredita
Minimalna rata kredita: 25,00 KM
Minimalan iznos kredita: 200,00 KM
Maximalan rok otplate: 18 mjeseci
Plaćanje pouzećem po preuzimanju
Opcija plaćanja pouzećem vam omogućava da iznos narudžbe platite gotovinom prilikom same dostave na navedenu adresu, tek kada robu preuzmete. Plaćanje pouzećem se vrši isključivo u gotovini, dostavljaču prilikom same isporuke na navedenu adresu. U slučaju da primatelj nije u mogućnosti zaprimiti pošiljku na definiranoj dostavnoj adresi u trenutku dostave, dostavljač ostavlja obavijest o prispijeću pošiljke.Virmansko plaćanje
Na svoju e-mail adresu dobit ćete predračun sa svim podacima potrebnim za uplatu, uključujući broj računa na koji trebate uplatiti vrijednost narudžbe. Uplatu možete izvršiti korištenjem internet bankarstva, mobilnog bankarstva, putem banke ili pošte. Po zaprimljenoj uplati, šaljemo vam naručene proizvode dostavom na naznačenu adresu. Za virmanske uplate roba se isporučuje tek nakon proknjiženih / evidentiranih uplata u skladu sa izvodima iz banke.Možda će vam se također svidjeti…
Električni odvijači, bušilice i čekići
Električni odvijači, bušilice i čekići
Alati i vrtni asortiman
Besplatna dostava
799.00 KM

Guma G175/65R14 82H SETULA E-RACE RH02 ROTALLA
Guma G275/40R20 106W XL WINGUARD SPORT 2 NEXEN
Power X-Change Starter KIT 4,0Ah 18V Einhell
Guma G195/55R16 91V XL COMFORT MASTER LINGLONG
Udarna bušilica 650W TC-ID 650 E Einhell 














Recenzije
Nema recenzija.