-18%
Bosch optički nivelir GOL 26 D + BT 160 + GR 500 JIT KIT Professional
Besplatna dostava
Izvorna cijena bila je: 849.00 KM.699.90 KMTrenutna cijena je: 699.90 KM.
🛡️Garancija: 2 godine
💳Plaćanje: Gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
↩️Povrat robe: Moguće unutar 15 dana

Sigurno kartično plaćanje
Redovna cijena:699.90 KM
Kartice 6 rata:već od128.32 KM/mj
Kartice 12 rata:već od64.16 KM/mj
Kartice 24 rate:već od32.08 KM/mj
| Proizvođač | Bosch |
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Mogućnost povrata | 15 dana |
| Model | GOL 26 D + BT 160 + GR 500 |
| Tip navoja: | 5/8″ |
| Povećanje: | 26x |
| Zaštita: | IP 54 |
| Mjerna jedinica: | 360 stupnjeva |
| Radno područje: | 100 m |
| Preciznost: | Niveliranja 1,6 mm na 30 m |
| Isporučeni pribor: | Građevinski stativ BT 160, Mjerna letva GR 500, Inbus-ključ, Transportni kovčeg, Trn za podešavanje, Visak, Zaštita leće |
| Ostalo: | Radna temperatura -10 – 50 °C, Temperatura skladištenja -20 – 70 °C |
| Isporučeni pribor: | Građevinski stativ BT 160, |
| Mjerna letva GR 500, | |
| Inbus-ključ, | |
| Transportni kovčeg, | |
| Trn za podešavanje, | |
| Visak, | |
| Zaštita leće |


















