AX-Line Visokotlačni perač Compact 150 2100W
| Isporučeni pribor | Pištolj Koplje Crijevo 6 m Fiksna mlaznica Turbo mlaznica Rotirajuća četka Brza spojnica Boca za deterdžent |
249.90 KM




| Proizvođač | AX-Line |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| Napon | 230 V |
| Frekvencija | 50 Hz |
| Snaga | 2,1 kW |
| Pritisak | 150 bar |
| Protok vode | 450 l/h |
| Motor | Univerzalni |
| Maksimalna temperatura vode | 40 °C |
| Materijal pumpe | Aluminijum |
| Dužina crijeva | 6 m |
| Dužina napojnog kabela | 5 m |
| Isporučeni pribor | Pištolj Koplje Crijevo 6 m Fiksna mlaznica Turbo mlaznica Rotirajuća četka Brza spojnica Boca za deterdžent |
| Težina | 10,4 kg |
| Isporučeni pribor | Pištolj Koplje Crijevo 6 m Fiksna mlaznica Turbo mlaznica Rotirajuća četka Brza spojnica Boca za deterdžent |
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
Za svaki kupljeni proizvod moguće je izvršiti povrat ukoliko proizvod nije korišten. Proizvod je moguće vratiti ako kupac posjeduje račun, odgovarajući garantni list i originalno upakovan proizvod (za robu sa garancijom). E KUTAK d.o.o. prima samo orginalno zapakovan proizvod i to bez bilo kakvih fizičkih oštećenja ili kvarova nastalih od strane kupca.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 063 194 132.
Napomena:
U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Alati i vrtni asortiman
Besplatna dostava
Visokotlačni perači
Besplatna dostava
Visokotlačni perači
Koristimo kolačiće za bolje korisničko iskustvo, analitiku i prikaz relevantnih oglasa. Molimo da pročitate Politiku o kolačićima ili prilagodite postavke.
Recenzije
Nema recenzija.