| Proizvođač | INTEX |
| Model | SX2800 |
| Kataloška oznaka | 26648 |
| Napon | 220 V |
| Protok pumpe | 10,5 m³/h |
| Protok sistema | 8,0 m³/h |
| Kapacitet pijeska | 35 kg |
| Kapacitet staklenog pijeska | 25 kg |
| Veličina rezervoara | 360 mm |
| Težina | 20 kg |
- Pruža kristalno čistu vodu u bazenu
- Posebno za nadzemne tipove bazena
- Također se može koristiti za filtriranje vode za piće
- Niski operativni troškovi, zahvaljujući zamjenjivom pijesku
- Kvarcni pijesak za hvatanje većine nečistoća
- Filtar s 6-funkcijskim ventilom za filtraciju, povratno ispiranje, ispiranje, recirkulaciju, pražnjenje i zaustavljanje
- Integrirani vremenski ciklus za učinkovitiji rad
Sadržaj paketa
- 1 × manometar
- 1 × košara za lišće
- 1 × RCD zaštitni konektor
- 2 × cijevni priključak – 38 mm
Tehničke značajke
| Promjer cijevi | 38 mm |
| Snaga | 440 W |
| Kapacitet sustava | 8000 l/h |
| Maks. tlak | 1,4 bara |
Održavajte vodu u vašem bazenu čistom i dezinfikovanom tokom cijele sezone pomoću Krystal Clear pješčane filter pumpe. Postignite bolju cirkulaciju vode i bistrinu sa Hydro Aeration tehnologijom. Osim sto je efikasan takođe je i praktičan: jer pjesak postiže izvrsnu filtraciju a potrebno ga je zamijeniti na svakih pet godina čime se štedi na vremenu i troškovima održavanja. Pumpa ima ventil sa 6 funkcija (filter, povratno ispiranje, ispiranje, recirkulacija, ispuštanje i zatvoreno) i 24-časovni automatski tajmer za podešavanje radnih sati. Pumpa je kompatibilna sa sledećim INTEX bazenima: Ultra XTR Pravougaoni okvir 975×488 cm, Ultra XTR Okrugli okvir 732 cm. Napon: 220-240 V Protok pumpe: 10,5 m³. Protok sistema: 8,0 m³.









Recenzije
Nema recenzija.