| Proizvođač | INTEX |
| Garancija | 2 godine |
| Model | 28462 Pure Spa Jet and Bubble Deluxe Set |
| Broj osoba | 6 |
| Boja | Tamnosiva |
| Dimenzije | Širina 218 cm, visina 71 cm |
| Volumen | 1.098 l |
| Materijal | Troslojni PVC laminat |
| Mlaznice za mjehuriće | 140 |
| Mlaznice s usmjerenim mlazom | 6 |
| Tlak mlazne vode | 0,48 / 0,69 bar |
| Temperaturno područje | 20 – 40 °C |
| Rast temperature | 1 – 2 °C/h |
| Snaga grijanja | 2200 W |
| Snaga puhala | 800 W |
| Snaga motora | 650 W |
| Kapacitet pumpe | 1.741 l/h |
| Napon | 220 – 240 V |
| Potrošnja energije | 0,83 kW/h |
| Oprema u paketu | Crpka za grijanje i filtriranje sa sustavom puhanja i zaštitom od kamenca, Generator klora, 2 patrone za filtriranje, Ručna/električna pumpa za napuhavanje, Toplinska navlaka sa sigurnosnim sustavom za dijete i podnom izolacijom, Plovak s dozatorom za kemijske dodatke, Ispitne trake za klor, Torba za transport, 2 naslonjača za glavu |
Masažni bazen na napuhavanje odlikuje se naprednim dizajnom i visokom kvalitetom izrade. Izrađen je od tisuća vlakana koja mu pružaju izuzetnu kompaktnost i trajnost. Širina bazena iznosi 218 cm, a visok je 71 cm. Njegov ukupni kapacitet je 1098 litara. Zidovi na napuhavanje bazena debljine 0,84 mm stabilni su i održavaju snagu čak i prilikom ulaska i izlaska iz bazena.
Sustav masaže karakterizira niska razina buke koji vam pruža idealne uvjete za opuštanje. Patentirani sustav protiv kamenca brine za životni vijek proizvoda.
Bazen je dizajniran za najviše šest osoba. Kombinira jedinstvenu kombinaciju od 140 mlaznica koje proizvode masažne mjehuriće i 6 mlaznica koje pružaju usmjerene masažne mlazove za potpuno opuštanje i uživanje. Opremljen je i sustavom za filtriranje i grijanje vode. U jednom satu može filtrirati do 1 741 litara vode, istovremeno podižući temperaturu za 1–2°C. Odlikuje se niskom potrošnjom energije od 0,8 kW/h u načinu filtriranja i 2,2 kW/h u načinu grijanja.
Hvali se naprednom upravljačkom pločom koja omogućuje bežično upravljanje i generatorom klorne soli zbog kojega nije potrebno dodavanje dodavanje dodatnih kemikalija u vodu.
Upozorenje: Ne preporučuje se upotreba masažnog bazena za djecu mlađu od 6 godina.













Recenzije
Nema recenzija.