| Proizvođač | INTEX |
| Garancija | 2 godine |
| Model | PureSpa Octagon 4 – 28458 |
| Tip proizvoda | Masažni bazen / Đakuzi sa grijačem |
| Broj osoba | 4 |
| Boja | Tamnosiva |
| Dimenzije | Širina 201 cm, visina 71 cm |
| Materijal | Troslojni PVC laminat |
| Mlaznice za mjehuriće | 120 |
| Mlaznice s usmjerenim mlazom | 4 |
| Tlak mlazne vode | 0,48 / 0,69 bar |
| Temperaturno područje | 20 – 40 °C |
| Rast temperature | 1,5 – 2,5 °C/h |
| Snaga grijanja | 2200 W |
| Snaga puhala | 800 W |
| Snaga motora | 650 W |
| Kapacitet pumpe | 1.741 l/h |
| Napon | 220 – 240 V |
| Potrošnja energije | 0,83 kW/h |
| Oprema u paketu | Crpka za grijanje i filtriranje sa sustavom puhanja i zaštitom od kamenca, Visokotehnološka pumpa za toplu i hladnu vodu, Generator klora, 2 filtra za pumpu, Ručna/električna pumpa za napuhavanje, Toplinski pokrov i podni izolacijski tepih, Plovak s dozatorom za kemijske dodatke, Ispitne trake za klor, Torba za transport, 2 pjenasta naslonjača za glavu |
Intex Pure Spa Jet and Bubble Deluxe Set masažni bazen 28458
Masažni bazen na napuhavanje odlikuje se naprednim dizajnom i visokom kvalitetom izrade. Izrađen je od tisuća vlakana koja mu pružaju izuzetnu kompaktnost i trajnost. Širina bazena iznosi 201 cm, a visok je 71 cm. Zidovi na napuhavanje bazena debljine 0,84 mm stabilni su i održavaju snagu čak i prilikom ulaska i izlaska iz bazena.
Sustav masaže karakterizira niska razina buke koji vam pruža idealne uvjete za opuštanje. Patentirani sustav protiv kamenca brine za životni vijek proizvoda.
Bazen je dizajniran za najviše četiri osobe. Kombinira jedinstvenu kombinaciju od 120 mlaznica koje proizvode masažne mjehuriće i 4 mlaznice koje pružaju usmjerene masažne mlazove za potpuno opuštanje i uživanje. Opremljen je i sustavom za filtriranje i grijanje vode. U jednom satu može filtrirati do 1 741 litara vode, istovremeno podižući temperaturu za 1,5–2,5°C. Odlikuje se niskom potrošnjom energije od 0,83 kW/h/°C.
Hvali se naprednom upravljačkom pločom i generatorom klorne soli zbog kojega nije potrebno dodavanje dodatnih kemikalija u vodu.
Upozorenje: Ne preporučuje se upotreba masažnog bazena za djecu mlađu od 6 godina.

















Recenzije
Nema recenzija.