| Proizvođač | INTEX |
| Garancija | 2 godine |
| Model | 57161 – Pravokutni bazen na napuhavanje |
| Tip proizvoda | Dječiji bazen – vodeno igralište |
| Dimenzije | 244 × 198 × 71 cm |
| Materijal | Kvalitetni vinil (PVC) |
| Debljina materijala | 0,30 mm |
| Kapacitet manjeg bazena | 57 l (visina vode 11 cm) |
| Kapacitet većeg bazena | 493 l (visina vode 20 cm) |
| Maksimalno opterećenje | 81 kg |
| Preporučena dob | 3+ godine |
| Sadržaj paketa | Vodeni tobogan, Flamingo na napuhavanje, Majmun na napuhavanje, 5 balona, Ventil za ispuštanje, Priključak za vrtno crijevo, Komplet za popravak |
| Sigurnosne napomene | Koristiti isključivo pod stalnim nadzorom odrasle osobe. Ne ostavljati dijete bez nadzora. Ne prekomjerno napuhivati. Čistiti suhom krpom i čuvati na suhom mjestu. |
Dječji centar za igru Jungle Adventure tvrtke Intex odličan je način za bijeg od vrućine s vašim mališanom.
Izrađen je od čvrstog i izdržljivog vinilnog materijala (PVC).
Ima ugrađeni raspršivač – samo spojite vrtno crijevo i voda će početi prskati sa zidova .
Tobogan završava podlogom za slijetanje radi veće udobnosti korištenja.



















Recenzije
Nema recenzija.