| Proizvođač | Bosch |
| Garancija | 2 godine |
| Tip ugradnje | Ugradni |
| Širina | 60 cm |
| Visina | 177 cm |
| Energetski razred | D |
| Vrsta | Kombinovani frizider |
| Zamrzivač | Dole |
BOSCH Ugradbeni hladnjak KIN86ADD0 Serie 6|,D, H:184L,Z:76L,No Frost, (V x Š x D): 177 x 56 x 55 cm
Besplatna dostava
3,482.38 KM Izvorna cijena bila je: 3,482.38 KM.2,785.90 KMTrenutna cijena je: 2,785.90 KM.
Nema na zalihi
Platite karticama na rate:
UNICREDIT / INTESA SAN PAOLO / SBERBANK / AMERICAN EXPRESS
Mjesečna rata na 6 rata: već od 510.75 KM/mj
Mjesečna rata na 12 rata: već od 255.37 KM/mj
Mjesečna rata na 24 rate: već od 127.69 KM/mj
| Proizvođač | Bosch |
| Garancija | 2 godine |
| Tip ugradnje | Ugradni |
| Širina | 60 cm |
| Visina | 177 cm |
| Energetski razred | D |
| Vrsta | Kombinovani frizider |
| Zamrzivač | Dole |
BOSCH Ugradbeni hladnjak KIN86ADD0 Serie 6|,D, H:184L,Z:76L,No Frost, (V x Š x D): 177 x 56 x 55 cm
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
Za svaki kupljeni proizvod moguće je izvršiti povrat ukoliko proizvod nije korišten. Proizvod je moguće vratiti ako kupac posjeduje račun, odgovarajući garantni list i originalno upakovan proizvod (za robu sa garancijom). E KUTAK d.o.o. prima samo orginalno zapakovan proizvod i to bez bilo kakvih fizičkih oštećenja ili kvarova nastalih od strane kupca.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 063 194 132.
Napomena:
U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Koristimo kolačiće za bolje korisničko iskustvo, analitiku i prikaz relevantnih oglasa. Molimo da pročitate Politiku o kolačićima ili prilagodite postavke.
Recenzije
Nema recenzija.