| Proizvođač | Tesla |
| Garancija | — |
| Boja | Srebrna |
| Tip ugradnje | Samostojeci |
| Širina | 55.5 cm |
| Visina | 143 cm |
| Zapremnina | 207 L |
| Energetski razred | E |
| Godišnja potrošnja struje | 176 kW |
| Dubina | 55,5 cm |
| Zapremnina frižidera | 41 L |
| Tehnologija | Manuelno odleđivanje |
| Vrsta | Frizider sa dvoja vrata |
| Zaslon | Ne |
| Odjeljak u frižideru | Ne |
| Zamrzivač | Gore |
| Neto volumen | 41 L |
| Ladica za led | Ne |
Tesla Frižider RD2100MSE Kombi.,Stati. Hladjenje,Standardni kompresor,Energetska klasa E,168L+42L,,,,,,5 Godina Garancije











Recenzije
Nema recenzija.