| Proizvođač | DELL |
| Garancija | 3 godine |
| Kapacitet diska | 512 GB |
| RAM memorija | 16 GB |
| Operacijski sustav | Linux |
| Broj jezgri | 14 |
| Grafička kartica | 0 |
| WIFI | Da |
| Procesor | Intel |
| Vrsta procesora | Core Ultra 5 |
| Broj diskova | 1 |
| Vrsta diska | SSD |
| Displayport | 1 |
| Podjela | SMB |
| DVI | 0 |
| Format kućišta | small form factor |
| Frekvencija | 5.0 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| Sučelje | M.2 |
| HDMI | 1 |
| Tipkovnica | DA |
| Vrsta memorije | DDR5-5600 |
Dell Pro Slim QCS1250|U5 235|16GB DDR5 5600MT/s|M.2. 512GB SSD|Integrated|Ubuntu|WLAN + BT|Kb|TPM|3Y





Recenzije
Nema recenzija.