| Proizvođač | CT Computers |
| Garancija | 2 godine |
| Kapacitet diska | 500 GB |
| Grafička | Radeon R7 |
| RAM memorija | 16GB (1x16GB) |
| Operacijski sustav | Nema |
| Čipset | A520 |
| Broj jezgri | 6 |
| Grafička kartica | 1 |
| Procesor | AMD |
| Vrsta procesora | Ryzen 3 |
| Broj diskova | 1 |
| Vrsta diska | SSD |
| DVI | 0 |
| Format kućišta | mini tower |
| Frekvencija | 3.6 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| Sučelje | SATAIII/2.5″ |
| HDMI | 1 |
| Tipkovnica | Nema |
| Matična ploča | Gigabyte |
| Vrsta memorije | DDR4 3200MHz |
COMTRADE Ryzen 5 AMD Ryzen 5 5500GT TRAY,Arctic Freezer 8A AMD CPU Cooler,Gigabyte MB [A520M K V2 G10],CORSAIR DDR4 16GB 3200MHz,Patriot SSD 512GB M.2;IG-MAX H2-3500 Pixel Case,VGA,HDMI




Recenzije
Nema recenzija.