| Proizvođač | HP |
| Garancija | 1 godina |
| Model procesora | 7520U |
| Kapacitet diska | 512 GB |
| Grafička | AMD Radeon |
| RAM memorija | 16 GB |
| Operacijski sustav | FreeDOS |
| Čipset | AMD Soc Platform |
| Broj jezgri | 4 |
| WIFI | Da |
| Procesor | AMD |
| Vrsta procesora | Ryzen 3 |
| Broj diskova | 1 |
| Vrsta diska | SSD |
| Podjela | Consumer |
| Format kućišta | All In One |
| Frekvencija | 2.8 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| HDMI | 1 |
| Tipkovnica | DA |
| Matična ploča | Ostalo |
| Vrsta memorije | LPDDR-5500 |
HP 27 inch All-in-One | AMD RYZEN 5 7520 W 27 inch All-in-One All-in-One |3 | AMD RYZEN 5 7520U| 16GB LPDDR5 5500 (onboard)SSD 512G 2280 PCIe NVMe Value | Non-Touch/27 FHD Antiglare IPS | FreeDos 3.0 | Shell White – FHD IR Camera – Premium | 12 mjes





Recenzije
Nema recenzija.