| Proizvođač | Apple |
| Garancija | 1 godina |
| Procesor (CPU) | Apple A#, Apple A18 (3 nm) / Hexa-Core / 2×4.04 GHz + 4×2.20 GHz |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Ekran (Display) | 13.6” / Liquid Retina / 60 Hz |
| Operativni Sistem | MacOS |
| Pohrana podataka (Storage) | 256GB SSD |
| Grafička karta (GPU) | Apple GPU |
Apple MacBook NEO 13.6″ A18 8GB 256GB SSD Silver DE layout











Recenzije
Nema recenzija.