| Proizvođač | Acer |
| Garancija | 2 godine |
| Veličina zaslona | 15.6″ |
| Vrsta zaslona | IPS |
| RAM memorija | 16 GB |
| Memorija diska | 512 GB |
| Tip procesora | Ryzen 5 |
| Model grafičke | Nvidia |
| Grafička kartica | NVIDIA GeForce GTX3050 |
| Operacijski sustav | Free DOS |
| Procesor | AMD |
| Frekvencija procesora | 5.00 GHz |
| Broj ćelija | LI 4-cell |
| Kamera | Da |
| Boja | Crna |
| Broj jezgri procesora | 6 |
| Model procesora | 7640HS |
| Vrsta diska | SSD |
| HDMI | 1 |
| Tipkovnica | SLO/CRO |
| Lan | Da |
| Osvijetljene tipke | Da |
| Predmemorija | 16MB |
| Maksimalna memorija | 32GB |
| Slobodni utori za memoriju | 1 |
| Ukupan broj utora za memoriju | 2 |
| Vrsta memorije | DDR5-5600 |
| Težina | 2100g |
Acer Nitro V 15 AI ANV15-42-R58E; 15,6″ FHD/IPS 165Hz, AMD Ryzen 5-7640HS(4.3/5.0GHz Turbo, 6C/12T, 16MB), 16GB DDR5 5600GHz + free slot, 512GB 4×4 m.2 SSD, NVIDIA GF RTX 3050 6GB, WiFi6e+BT5.3, Obsidian black, Linux, 24m garancija





















Recenzije
Nema recenzija.