| Proizvođač | Lenovo |
| Garancija | 2 godine |
| Procesor (CPU) | Intel® Processor N100 / 4 Cores / 4 Threads / 3.40 Turbo Freq / 6 MB Intel® Smart Cache |
| Memorija (RAM) | 8GB, DDR5 (4800 MHz) |
| TIP memorije | DDR5 (4800 MHz) |
| Ekran (Display) | 15.6” / FullHD / IPS / AG / 60Hz |
| Operativni Sistem | FreeDOS |
| Pohrana podataka (Storage) | 512GB SSD |
| Grafička karta (GPU) | Intel HD |
Lenovo IdeaPad Slim 3 82XB00FNSC 15,6″ FHD AG Intel N100 8GB/512GB SSD/2god/siva
Card Reader SD Card Reader
Camera HD 720p with Privacy Shutter
WLAN + Bluetooth
Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2
WWAN WWAN Not Supported
Ethernet No Onboard Ethernet
Standard Ports
2x USB 3.2 Gen 1
1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.2)
1x HDMI® 1.4
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Card reader
1x Round tip power connector

























Recenzije
Nema recenzija.