-15%
BOSCH čekić bušilica GBH 240 F Professional
Besplatna dostava
Izvorna cijena bila je: 507.00 KM.429.90 KMTrenutna cijena je: 429.90 KM.
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 300 KM
Plaćanje na rate
Kartično plaćanje do 24 rate
Povrat robe
Mogućnost povrata unutar 15 dana
Platite karticama na rate:
UNICREDIT / INTESA SAN PAOLO / SBERBANK / AMERICAN EXPRESS
Mjesečna rata na 6 rata: već od 78.82 KM/mj
Mjesečna rata na 12 rata: već od 39.41 KM/mj
Mjesečna rata na 24 rate: već od 19.70 KM/mj
| Proizvođač | Bosch |
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Mogućnost povrata | 15 dana |
| Model | GBH 240 F |
| Tip baterije | Li-Ion |
| Snaga | 790 W |
| Broj udaraca pri nominalnom broju obrtaja | 0 – 4200 min-1 |
| Nominalni broj obrtaja | 0 – 930 min-1 |
| Energija udarca | Maks 2,7 J |
| Težina | 2,8 kg |
| Promjer bušenja u betonu sa SDS + burgijama | 4-24 mm |
| Optimalno područje primjene u betonu sa SDS+burgijama | 6-14mm |
| Promjer bušenja u betonu sa krunama za bušenje | 68 mm |
| Maks. Promjer bušenja čelika | 13 mm |
| Maks. Promjer bušenja u drvetu | 30 mm |
| Isporučeni pribor | Izmenljiva SDS-plus glava |
| Klasična stezna glava(futer) za bušenje sa burgijama za drvo, metal i dr. | |
| Dodatna drška | |
| Graničnik za dubinu bušenja 210 mm | |
| Krpa za mašinu | |
| Profi kofer |







