| Proizvođač | Einhell |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Garancija | 2 + 1 godina link |
| Visina udarca | 28 mm |
| Dubina rezanja u drvo | 200 mm |
| Dubina rezanja u plastiku | 20 mm |
| Dubina rezanja u čelik | 12 mm |
| Zamjena lista pile bez alata | DA |
Kao član aku sistema Power X-Change, Einhell aku višenamjenska pila TE-AP 18/28 Li BL-Solo nudi fleksibilne i neograničene mogućnosti. Svaka punjiva sistemska baterija može se kombinirati s bilo kojim PXC uređajem. Motor bez četkica nudi veću snagu i radi dulje od konvencionalnih motora s ugljenim četkicama. Antivibracijska funkcija osigurava niske vibracije tijekom rada, dok mekane površine rukohvata čine ovu aku višenamjensku pilu ugodnom za upotrebu i ergonomskom za rukovanje. Rotirajuća glavna ručka osigurava maksimalnu fleksibilnost. Podesivi graničnik omogućuje optimalnu upotrebu oštrice, a izmjena lista pile bez alata olakšava korištenje. U opseg isporuke uključen je visokokvalitetni KWB list pile. Ovaj proizvod dolazi bez baterije ili punjača. Za optimalnu upotrebu preporučujemo punjivu bateriju od najmanje 2,5 Ah.


Monitor Zakrivljeni Samsung Odyssey G9 LC49G95TSSPXEN 49" DQHD 1ms 240Hz
Tastatura Razer Tartarus Pro - Analog Optical Gaming
Einhell Aku ručna kružna pila TP-CS 18/190 Li BL - Solo 




















Recenzije
Nema recenzija.