-16%
BOSCH Professional ekscentrična brusilica GEX 125-1 AE
Izvorna cijena bila je: 285.00 KM.239.90 KMTrenutna cijena je: 239.90 KM.
🛡️Garancija: 2 godine
💳Plaćanje: Gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
↩️Povrat robe: Moguće unutar 15 dana

Sigurno kartično plaćanje
Redovna cijena:239.90 KM
Kartice 6 rata:već od43.98 KM/mj
Kartice 12 rata:već od21.99 KM/mj
Kartice 24 rate:već od11.00 KM/mj
| Proizvođač | Bosch |
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Mogućnost povrata | 15 dana |
| Snaga | 250 W |
| Napajanje | 230 V |
| Promjer brusnog koluta | 125 mm |
| Broj brusnih poteza | 12000 obrtaja/min |
| Težina | 1,3 kg |












