-16%
Bosch blanjalica GHO 6500600
Besplatna dostava
Izvorna cijena bila je: 426.00 KM.359.90 KMTrenutna cijena je: 359.90 KM.
🛡️Garancija: 2 godine
💳Plaćanje: Gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
↩️Povrat robe: Moguće unutar 15 dana

Sigurno kartično plaćanje
Redovna cijena:359.90 KM
Kartice 6 rata:već od65.98 KM/mj
Kartice 12 rata:već od32.99 KM/mj
Kartice 24 rate:već od16.50 KM/mj
| Proizvođač | Bosch |
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Mogućnost povrata | 15 dana |
| Nazivna ulazna snaga* | 650 W |
| Širina blanjanja* | 82 mm |
| Dubina blanjanja* | 0 – 2,6 mm |
| Težina | 2,8 kg |
| Podesiva dubina utora | 0 – 9 mm |
| Broj okretaja u praznom hodu | 16.500 min-1 |
| Dimenzije alata (širina) | 158 mm |
| Dimenzije alata (duljina) | 280 mm |
| Dimenzije alata (visina) | 140 mm |


Stolna blanja TC-SP 204 Einhell
Električna blanja TC-PL 750 Einhell 















