| Proizvođač | RUPES |
| Garancija | 2 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Mogućnost povrata | 15 dana |
| Radni tlak: | 6,2 bar |
| Protok zraka: | 340 l/min |
| Promjer diska: | 150 mm |
| Orbitalni pomak: | 6 mm |
| Broj okretaja: | 11000 o/min |
| Težina: | 0,8 kg |
Ekscentrična zračna brusilica SKORPIOIII RUPES (RH356A) s orbitalnim pomakom 6 mm, dizajnirana je za pružanje savršenih rezultata tijekom pripreme i završne obrade. Jedinstveno ergonomsko oblikovanje brusilice osigurava maksimalnu udobnost tijekom produženog brušenja. Brusilica ima dvostruku zaštitu od prašine, što povećava stabilnost i dugoročnu zaštitu. Gumeni protuklizni sustav sprječava potencijalno oštećenje.
Pratite nas na društvenim mrežama Facebook i Instagram
Pogledajte bogatu ponudu naših proizvoda


Monitor Samsung 27" Odyssey G60SF 500Hz QHD OLED
SAMSUNG TV 55" Smart UE55U8072FUXXH, Tizen,
Guma G315/60R22,5 152/148L BD200 BARUM POGON
Einhell Ekscentrična brusilica TC-RS 425 E 







Recenzije
Nema recenzija.