| Proizvođač | RUPES |
| Garancija | 2 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Mogućnost povrata | 15 dana |
| Snaga: | 900 W |
| Promjer diska: | 115 mm |
| Broj okretaja: | 4000-15000 o/min |
| Težina: | 2,1 kg |
RUPES mini kutna brusilica s potenciometrom (BA31ES) kompatne veličine i s motorom velike snage, dizajnirana je za uklanjanje oksida i hrđe, skidanje boje i brzo uklanjanje punila. Brusilica posjeduje i gumb za zaključavanje vratila za jednostavno uklanjanje diska. Električni dijelovi izolirani su posebnim smolama za veću zaštitu i duži vijek trajanja alata. Opremljena je mlaznicom za usisavanje prašine te posjeduje mekani start i elektroničku konrolu brzine. Promjer brusnog diska je 115 mm.
Pratite nas na društvenim mrežama Facebook i Instagram
Pogledajte bogatu ponudu naših proizvoda


Ruter TP-Link TL-MR6400 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
Guma G275/35R21 103W XL FR WINTERCONTACT 8 CONTINENTAL
Ugaona kutna brusilica TE-AG 125/750 Einhell 







Recenzije
Nema recenzija.