| Proizvođač | RUPES |
| Garancija | 2 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Mogućnost povrata | 15 dana |
| Napon: | 10,8 – 12 V |
| Snaga: | 60 W |
| Broj okretaja: | 2000-5000 o/min |
| Trajanje baterije: | 30 min |
| Vrijeme punjenja: | 20 min |
| Težina: | 0,6 kg |
Ibrid Nano Kit set za poliranje RUPES (HR81M/DLX) uključuje polirku HR81M BigFoot Nano iBrid, 2 x Li-Ion baterija, strujni kabel, punjač za baterije, nastavak za rotacijsko poliranje/brušenje, 2 x nastavak za pomak (3 mm i 2 mm), 30 mm podloška za brušenje, 2 x podloška za poliranje (30 mm i 50 mm ), najlonska četka (tvrda), četka od konjske dlake, 10 x 35 mm brusni disk P2000, 10 x 35 mm brusni disk P3000, 6 x 40 mm spužva gruba (plava), 6 x 40 mm spužva fina (žuta), 4 x 70 mm spužva gruba (plava), 4 x 70 mm spužva fina (žuta), 2 x pasta za poliranje 150 ml (Zephir gruba i Keramik Fine pasta), 4 x krpa za poliranje Microfibra i RUPES torba. Nano iBrid svestran je dio opreme za detalje, može se napajati iz baterije ili izravno iz mreže, omogućujući vam da dosegnete teška područja i radite dulje. Kod poliranja može se prebaciti s kompaktnog rotacijskog polirača na dvostruko ili 12 mm dvostruko djelovanje, što je jednostavna razmjena potporne ploče. Nano iBrid također se može koristiti kao motorizirana četka za detalje ili čak kao i kompaktna brusilica.
Pratite nas na društvenim mrežama Facebook i Instagram
Pogledajte bogatu ponudu naših proizvoda


Trust GXT 415B Zirox gaming slušalice
Guma G255/35R19 96V XL FR SPEED GRIP-3 SEMPERIT M+S
Monitor HP OMEN 34c G2 WQHD 180Hz 34"
Slušalice GEMBIRD MHP-EP-001-R, crvene
Philips televizor 65" OLED820 4K Google Ambilight TV
TCL televizor 50" C6K 4K QD-Mini LED TV
Acer monitor 15.6" prenosivi monitor FHD IPS
RUPES električna polirka brusilica za poliranje LHR12E DUETTO 








Recenzije
Nema recenzija.