| Proizvođač | Bosch |
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Radno područje | 0,05 – 50,00 m |
| Preciznost | ± 1,5 mm* (*plus odstupanje zavisno od upotrebe) |
| Klasa lasera | II |
| Tip lasera (laserska dioda) | 635 nm, < 1 mW |
| Boja linije lasera | Crvena |
| Zaštita | IP 65 |
| Napajanje | 2 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Montiranje na stativ | Da |
| Tip navoja | 4-Jan |
| Vrijeme mjerenja | < 0,5 s - max. 4 s |
| Mjerne jedinice | m/cm/mm/ft/inch/ft-inch |
| Težina | 0,2 kg |
| Dodatne informacije | Automatsko deaktiviranje: 5 min |
| Kapacitet memorije (vrijednosti): 10 | |
| Isporučeni pribor | Baterija 2 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Zaštitna tašna | |
| Omča za nošenje |
Bosch laserski metar daljinomjer GLM 50-22 PROFESSIONAL
Lasersko mjerenje za gruba gradilišta i lako prilagodljivo individualnim potrebama
- Idealan za gruba gradilišta zahvaljujući IP65 certifikatu, kućištu koje apsorbira udarce i otpornosti na pad od 1,5 m
- Prilagodljivo omiljeno dugme za željene funkcije merenja ili podešavanja
- Intuitivno korisničko sučelje s načinom velikih brojeva za bolju čitljivost, podržava 30 jezika i novu funkciju pomoći
Značajne osobine proizvoda
GLM 50-22 Professional podnosi teške uslove na gradilištima. Njegov IP65 dizajn pruža potpunu zaštitu od čestica prašine i mlaza vode, dok kućište koje apsorbira udarce pruža otpornost na pad sa visine od 1,5 m čak i na tvrdom betonu. Pomoću prilagodljivog dugmeta mogu se definisati omiljene funkcije merenja ili podešavanja. Njegov intuitivni korisnički interfejs podržava 30 jezika i sastoji se od displeja u boji i režima velikih brojeva za bolju čitljivost. Za samoobjašnjavajuću upotrebu sadrži novu funkciju pomoći koja prikazuje sve opcije mjerenja.
Oprema i primjena
Za električare, instalatere HVAC-a i vodoinstalatere, idealan je za postavljanje i ugradnju elemenata na drvene, opće ili suhozidne konstrukcije. Kada se koristi za završnu obradu, savršen je za molere, podove, keramičare ili stolare da izračunaju potrebe za materijalom.
Dodatne informacije
Dugo trajanje baterije bez obzira da li se koriste alkalne baterije ili opcioni Li-ion baterija.


Guma G255/40R19 100Y XL FR BRAVURIS 6 BARUM
BOSCH Potpuno ugradbena napa Serie 2| 300 m3/h DLN53AA70
Guma G225/45R19 92W * RFT K127B VENTUS S1 EVO3 HANKOOK
RUPES zidni nosač polirke
Stolna tračna brusilica TC-US 380 Einhell
Einhell križni laserski nivelir TC-LL 2G cross 






















Recenzije
Nema recenzija.