-16%
Bosch optički nivelir GOL 32 D Professional
Besplatna dostava
Izvorna cijena bila je: 688.00 KM.579.90 KMTrenutna cijena je: 579.90 KM.
🛡️Garancija: 2 godine
💳Plaćanje: Gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
↩️Povrat robe: Moguće unutar 15 dana

Sigurno kartično plaćanje
Redovna cijena:579.90 KM
Kartice 6 rata:već od106.32 KM/mj
Kartice 12 rata:već od53.16 KM/mj
Kartice 24 rate:već od26.58 KM/mj
| Proizvođač | Bosch |
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Mogućnost povrata | 15 dana |
| Model | GOL 32 D |
| Mjerna jedinica | 360 stupnjeva |
| Povećanje | 32 x |
| Točnost | 1 mm na 30 m |
| Radno područje | 120 m |
| Zaštita protiv prašine i prskanja vode | IP 54 |
| Navoj stativa | 5/8″ |
| Radna temperatura | -10 – 50 °C |
| Temperatura skladištenja | -20 – 70 °C |
| Težina, cca. | 1.7 kg |











