| Proizvođač | INTEX |
| Garancija | 2 godine |
| Model | 26712 |
| Promjer | 3,66 m |
| Visina bazena | 0,76 m |
| Dubina | 0,61 m |
| Volumen vode (90%) | 6,503 m³ |
| Filtracija | Da |
| Filter pumpa | 2006 l/h |
| Vrijeme montaže | Približno 60 min |
| Materijal | 3-slojni SUPER-TOUGH® (poliesterska baza s laminiranim PVC-om) |
| Ispusni ventil | Da |
| Dodatno u pakiranju | Filter pumpa i cijev za povezivanje |
- Osigurano osvježenje tijekom vrućih ljetnih dana i zabava za cijelu obitelj
- Bazen s masivnom konstrukcijom i dugim životnim vijekom
- Vrijeme montaže je približno 60 min
- Dno i zidovi su izrađeni od 3 sloja materijala SUPER-TOUGH® (poliesterska baza s debelim, laminiranim PVC-om)
- Ispusni ventil
- Pakiranje sadrži filter pumpu (2006 l/h) i cijev za povezivanje.
Bazen za dvorište Prism Frame 366 x 76 cm Intex 060497-26712 je dobar način da uživate u blagodetima vode tokom cijele ljetnje sezone. Zidovi bazena sastoje se od tri sloja, mrežastog sloja od poliestera koji je okružen sa debelim slojem od PVC-a. Bazen za dvorište Prism Frame 366x76cm Intex 060497-26712 sa izdržljivim metalnim okvirom, jednostavno se sastavlja, čvrst je i stabilan za upotrebu. Bazen za dvorište Prism Frame 366 x 76 cm Intex 060497-26712 ima pumpu kapaciteta 2006 litara, sa zamjenjivim filterom, kako bi se osigurala optimalna čistoća bazena. Hydro Aeration tehnologija obezbjeđuje poboljšanu cirkulaciju vode, filtraciju, a sa tim i bistru, čistiju vodu.


Tefal kuhalo za vodu 1.5L KO150F30 






Recenzije
Nema recenzija.