| Proizvođač | INTEX |
| Garancija | 2 godine |
| Model | PRISM FRAME 366 x 99 cm |
| Kataloška oznaka | 26716 |
| Tip bazena | Montažni bazen |
| Dimenzije | 366 x 99 cm |
| Zapremina (90% punjenja) | 8592 l |
| Debljina folije (dno) | 0.32 mm |
| Debljina folije (zid) | 0.55 mm |
| Filter pumpa | 220 – 240 V |
| Kapacitet filter pumpe | 2006 l/h |
| Konstrukcija | Pocinčana metalna nosiva konstrukcija |
| Ispusni ventil | Da |
| Uzrast | 6+ godina |
| Dodatne informacije | Mlaznica i cijevi, filter pumpa |
| Isporučeni pribor |
|
Bazen Intex Prism Frame nadzemni bazen u kojem se zaista možete kupati? Bazen Intex Prism Frame idealan je izbor. Njegove neporecive prednosti uključuju jednostavnu instalaciju, stabilnu konstrukciju – novorazvijeni jedinstveni metalni okvir i ugodan dizajn. Opustite se u našim bazenima Intex Prism Frame.U bazenu postoje ulazi za povezivanje pijeska i filtracije uložaka po vašem izboru.
MATERIJAL I KVALITETA:
Izrađen je od troslojnog PVC-a SUPER-TOUGH® i ima čvrsto dno od vinila.Ovaj vrlo čvrsti materijal sastoji se od poliesterske podloge s jakim, dvostrano laminiranim PVC-om. SUPER-TOUGH® otporan je na slanu vodu, a posebno je otporan na abraziju, udarce i sunčevu svjetlost. Sve što trebate učiniti je izgraditi strukturu i napuniti je vodom. Ispuštanje vode omogućuje odvodni ventil.
POVEZIVANJE BAZENA I FILTRACIJE:
Bazen se isporučuje s Intex filtracijskim ulošcima kapaciteta 2 m3 / sat, uključujući 2 crijeva (promjera 32 mm, duljine 1,5 m), spojni materijal i prolaze kroz stijenku bazena.
Za spajanje filtracije pripremljeni su prolazi kroz stijenku bazena promjera 32 mm (5/4 “). Također je moguće priključiti pješčanu filtraciju na ovaj bazen. Preporučujemo pješčanu filtraciju Intex 4m3 / h.
TEHNOLOGIJA HIDROZRAČENJA:
Okvir Intex Prism opremljen je “Hydro Aeration Technology” tehnologijom – posebnim nastavkom stvaraju se mjehurići koji prozračuju vodu. Ovo je inovacija na području pročišćavanja vode u bazenu. Rezultat je pjenušava voda u bazenu, koja izgleda sjajno!

IZGRADNJA:
Konstrukcija ove serije bazena otporna je na hrđu i koroziju, a standardno dolazi s praškastim premazom. Svi rubovi su zaobljeni kako bi se izbjegao rizik od ozljeda djece. Novi model konstrukcije – kompozitni T -DIEL (bez pin spoja). Pojednostavljeni sklop nema više umetanja klinova za zaključavanje (nema opasnosti od loma ili gubitka klinova), okvir konstrukcije jednostavno se umetne u T-PART i stvara jaku i vodootpornu vezu. Sprječava unutarnju koroziju strukture materijala.

PARAMETRI BAZENA:
- Promjer: 3,66 m
- Visina: 0,99 m
- Razina vode 10 cm niža od visine bazena
- 3 sloja SUPER-TOUGH® materijala
- Zapremina: 8952 l (pri 90% punjenja)
- Debljina poda 0,32 mm
- Debljina stjenke 0,55 mm







Recenzije
Nema recenzija.