| Proizvođač | INTEX |
| Model | SX925 |
| Garancija | 2 godine |
| Napon | 220 V |
| Protok pumpe | 3.5 m³/h |
| Protok sistema | 2.0 m³/h |
| Kapacitet pijeska | 6 kg |
| Kapacitet staklenog pijeska | 5 kg |
| Veličina rezervoara | 203 mm |
Održavajte vodu u vašem bazenu čistom i dezinfikovanom tokom cijele sezone pomoću Krystal Clear pješčane filter pumpe. Postignite bolju cirkulaciju vode i bistrinu sa Hydro Aeration tehnologijom. Osim efikasnosti takođe je praktičan jer pjesak postiže izvrsnu filtraciju a potrebno ga je zamijeniti na svakih pet godina čime se štedi na vremenu i troškovima održavanja. Pumpa ima ventil sa 4 funkcije i ugrađeni 24-časovni automatski tajmer za podešavanje radnih sati. Pumpa je kompatibilna sa sledećim INTEX bazenima: Pravougaoni okvir 220/260/300/450 cm, Easy Set 183/244/305/366/396/457 cm, Okrugli metalni okvir 244/ 305/ 366/ 457cm, Okrugli Prizma okvir 305/366/427/457 cm, i Pravougaoni Prizma okvir 300/400/488 cm. Napon: 220-240 V. Protok pumpe: 3,5 m³.













Recenzije
Nema recenzija.