| Proizvođač | Einhell |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Mogućnost povrata | 15 dana |
| Garancija | 2 godine |
| Snaga | 650 W |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Dubina povlačenja (usisna dubina) | max. 8 m |
| Visina vodenog stuba (visina dostave) | max. 36 m |
| Protok vode | max 3800 l/h |
| Radni pritisak | max. 3.6 bar |
| Priključak za crijevo | Ulaz/Izlaz 33.3 mm (R1 AG) |
| Dužina kabla | 1.4 m |
| Maksimalna temperatura vode | 35 °C |
| Težina | 6.13 kg |
| Težina uređaja sa ambalažom | 6.96 kg |
Einhell vrtna pumpa za vodu GC-GP 6538
GC-GP 6538 vrtna pumpa je učinkovit, kompaktan i pouzdani pomoćnik koji pruža dobru uslugu ambicioznim hobi vrtlarima koji žele natapati vrt s prikupljenom oborinskom vodom. Sa motorom jačine 650 W, ova pumpa postiže brzinu protoka do 3800 litara vode na sat.


Slušalice sa mikrofonom SHARKOON gaming Skiller SGH10
Ručni valjak za vrt GC-GR 57 Einhell 




Recenzije
Nema recenzija.