| Proizvođač | HP |
| Garancija | 3 godine |
| Kapacitet diska | 512 GB |
| Grafička | Intel UHD |
| RAM memorija | 16GB (1x16GB) |
| Operacijski sustav | Windows 11 Pro |
| Čipset | H670 |
| Broj jezgri | 14 |
| Grafička kartica | 1 |
| WIFI | Ne |
| Procesor | Intel |
| Vrsta procesora | Core i5 |
| Broj diskova | 1 |
| Vrsta diska | SSD |
| Displayport | 1 |
| Format kućišta | tower |
| Frekvencija | 2.6 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| Sučelje | M.2 |
| HDMI | 1 |
| Tipkovnica | DA |
| Lpt | 0 |
| Matična ploča | Ostalo |
| Vrsta memorije | DDR4 3200MHz |
HP Pro Tower 400 G9 14500,16GB DDR4,512GB,Win 11 pro,VGa,HDMI,DP,3godine garancije
Detaljne specifikacije proizvoda
Dodatne informacije, galerija i tehničke specifikacije proizvođača.


TCL televizor 65" P7K 4K QLED Google TV
ASUS TUF Gaming K1 tastatura
Računalo COMTRADE Gamer 5600x RX580 16GB/960GB
Guma G245/40R18 97V XL FR POLARIS 6 BARUM M+S
Guma G235/45R17 94S SETULA W-RACE S360 ROTALLA M+S
Računar PC DELL Opti AIO Core i3 8GB/256GB 








Recenzije
Nema recenzija.