| Proizvođač | HP |
| Garancija | 3 godine |
| Model procesora | i5-12500 |
| Kapacitet diska | 512 GB |
| Grafička | Intel UHD |
| RAM memorija | 16GB (1x16GB) |
| Operacijski sustav | FreeDOS |
| Čipset | H670 |
| Broj jezgri | 6 |
| Grafička kartica | 1 |
| WIFI | Ne |
| Procesor | Intel |
| Vrsta procesora | Core i5 |
| Broj diskova | 1 |
| Vrsta diska | SSD |
| Format kućišta | micro tower |
| Frekvencija | 3.0 GHz |
| Grafika | Integrisana |
| Sučelje | M.2 |
| HDMI | 1 |
| Tipkovnica | DA |
| Matična ploča | Ostalo |
| Vrsta memorije | DDR4 2933MHz |
HP Pro Tower290 G9 TWR / i5-12500 / 16GB DDR4 / 512GB PCIe 2280 NVMe / DOS / No ODD / HP 3 year Next Business Day Onsite / 125 BLKkbd / 125mouse / VGA,HDMI
Detaljne specifikacije proizvoda
Dodatne informacije, galerija i tehničke specifikacije proizvođača.


Laptop ASUS VivoBook 15.6" i5 16GB/1TB X1505VA-L1681
Guma G215/60R16 99H XL BRAVURIS 6 BARUM
Laptop Dell Pro 16" Ultra 5 16GB/512GB PC16250
Slušalice Razer BlackShark V2 Pro for PlayStation -
Miš Everest SM-G52 USB Black Lighting Gaming, 34664
Računalo HP AiO 27" 16GB/1TB 27-cr0050ny 









Recenzije
Nema recenzija.