| Garancija | 2 godine |
| Display | |
| Tip | IPS LCD, 90Hz |
| Veličina | 11.0” |
| Rezolucija | 1200 x 1920 piksela, 16:10 omjer(~206 ppi gustina) |
| Memorija | |
| Card slot | microSDXC (namjenski slot) |
| Interna memorija | 256GB ROM, 8GB RAM |
| Glavna Kamera | |
| Objektivi | 8 MP, AF |
| Video | 1080p@30fps |
| Karakteristike | – |
| Zvuk | |
| Zvučnik | Da, Stereo zvuk |
| 3.5mm Jack | Da |
| Komunikacija | |
| NFC | Ne |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Pozicioniranje | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| WLAN | Dual-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Radio | Ne |
| Karakteristike | |
| Senzori | Akcelerometar, Compass, Virtuelna detekcija blizine, Žiroskop |
| Selfie Kamera | |
| Video | 1080p@30fps |
| Karakteristike | – |
| Objektivi | 5 MP |
| Baterija | |
| Punjenje | 25W žičani |
| Tip | Li-Po 7040 mAh |
| Mreža | |
| Tehnologija | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Ostalo | |
| Boja | Siva |
| Tijelo | |
| SIM | – |
| Dimenzije | 257.1 x 168.7 x 6.9 mm |
| Težina | 477 g |
| Platforma | |
| OS | Android 16, One UI 8 |
| Chipset | Mediatek Dimensity 7300 (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2.5 GHz Cortex-A78 & 4×2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab A11+ LTE X236 8GB 256GB Gray


RUPES orbitalna brusilica BR106AES
Guma G155/65R13 73T SNOWMASTER 2 PETLAS M+S
Guma G215/40R18 89Y XL FR BRAV5 BARUM BRAVURIS 5HM BARUM 










Recenzije
Nema recenzija.