| Proizvođač | Samsung |
| Garancija | 2 godine |
| Zadnja kamera | 8 MP |
| Kapacitet | 5100 mAh |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Boja | Siva |
| Broj jezgri | Octa Core |
| Prednja kamera | 5 MP |
| Memorija | 128 GB |
| RAM memorija | 8 GB |
| Procesora | MediaTek Helio G99 |
| Procesor | MediaTek |
| Dimenzije | 211.0 x 124.7 x 8.0 mm |
| Frekvencija | 2.20 GHz |
| Futrola | Ne |
| GPS | Da |
| HDMI | Da |
| Slušalice | Da |
| Tipkovnica | Ne |
| 3G povezivost | Da |
| 4G povezivost | Da |
| Težina | 335 g |
Samsung Tab A11, X130,Wi-Fi,8+128GB,Android 15, MediaTek, 8.7″ display, 5MP selfie, 8MP glavna kamera, 5100 mAh bat, Gray
Detaljne specifikacije proizvoda
Dodatne informacije, galerija i tehničke specifikacije proizvođača.


Guma G195/55R20 95H XL ALLSEASONCONTACT 2 CONTINENTAL EVc
Tablet Blackview Link 1 KIDS 8,68" WiFi 4GB 64GB Dreamy 




















Recenzije
Nema recenzija.