| Proizvođač | HP |
| Garancija | 1 godina |
| Veličina zaslona | 15.6″ |
| RAM memorija | 8 GB |
| Memorija diska | 256 GB |
| Tip procesora | N |
| Operacijski sustav | Free DOS |
| Procesor | Intel |
| Frekvencija procesora | 3.60 GHz |
| Broj ćelija | LI 3-cell |
| Bluetooth | Da |
| Kamera | Da |
| Boja | Srebrna |
| Broj jezgri procesora | 4 |
| Model procesora | 150U |
| Vrsta diska | SSD |
| HDMI | 1 |
| Tipkovnica | SLO/CRO |
| Lan | Da |
| Predmemorija | 6MB |
| Vrsta memorije | DDR4 (3200 MHz) |
| Težina | 1700 |
HP 250RT G9, 15.6 FHD AG, Intel N150(0.8/3.6GHz Turbo, 4C/4T, 6MB), 8GB DDR4 3200, 256GB NVMe SSD, RJ-45, Wi-Fi 6 +BT 5.4, HD Webcam, Dark Ash Silver
Detaljne specifikacije proizvoda
Dodatne informacije, galerija i tehničke specifikacije proizvođača.


Guma G205/65R15 94H K125 VENTUS PRIME3 HANKOOK
Laptop ASUS VivoBook 15.6" i5 16GB/1TB X1505VA-L1681 















Recenzije
Nema recenzija.