| Proizvođač | HP |
| Garancija | 3 godine |
| Veličina zaslona | 16″ |
| Vrsta zaslona | IPS |
| RAM memorija | 16 GB |
| Memorija diska | 512 GB |
| Tip procesora | Core 5 |
| Model grafičke | Integrisana |
| Grafička kartica | Intel Iris Xe |
| Operacijski sustav | Free DOS |
| Procesor | Intel |
| Frekvencija procesora | 5.00 GHz |
| Broj ćelija | LI 3-cell |
| Bluetooth | Da |
| Kamera | Da |
| Kućište | Aluminijum |
| Boja | Srebrna |
| Broj jezgri procesora | 10 |
| Model procesora | 120U |
| Vrsta diska | SSD |
| Senzor otiska prsta | Da |
| HDMI | 1 |
| Tipkovnica | SLO/CRO |
| Lan | Da |
| Osvijetljene tipke | Da |
| Predmemorija | 12MB |
| Maksimalna memorija | 48GB |
| Slobodni utori za memoriju | 0 |
| Ukupan broj utora za memoriju | 2 |
| Vrsta memorije | DDR5-5600 |
HP ProBook 4 16 G1iR; 16” FHD 300nits, Core 5-120U (1.4/5.0GHz, 10C12T, 12MB), 16GB DDR5 5600, 512GB SSD, Backlit KB, Fingerprint, Wi-Fi 6E+BT5.3, FHD Cam, FreeDos, Aluminium, 3g garancija
Detaljne specifikacije proizvoda
Dodatne informacije, galerija i tehničke specifikacije proizvođača.


Laptop ASUS VivoBook 15.6" i5 16GB/1TB X1505VA-L1681
Laptop Acer Aspire 15.6" FHD Ryzen 5 16GB/1TB AL15-44P-R20J 









Recenzije
Nema recenzija.