HP ProBook 430 G8; 13.3 FHD AG 250nits, Core i5-1135G7 (2.4/4.2GHz, 4C/8T, 8MB), 16GB DDR4 3200+ 1 free slot, 512GB PCIe NVMe SSD, 720p+IR Cam, Backlit KB, Fingerprint, Wi-Fi 6 +BT 5.2, Windows 11 pro, Aluminium
| Veličina ekrana | 13.3″ |
| Procesor | Intel |
| Tip procesora | Core i5 |
| Broj jezgara | 4 |
| Model procesora | 1135G7 |
| Memorija | 16 GB |
| Tip Diska1 | SSD |
| Disk1 | 512 GB |
| Grafika | Integrisana |
| Model VGA | Intel Iris Xe |
| VGA Memorija | deljena |
| Optika | No |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Masa (g) | 1.28 |
| Boja | Srebrna |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip panela | IPS |
| Tip ekrana | Anti-glare |
| Radni takt procesora | 2.40 GHz |
| L3 keš | 8MB |
| TIP memorije | DDR4 (3200 MHz) |
| Max Proširivost | 32GB |
| Ukupno memorijskih slotova | 2 |
| Slobodan memorijski slot | 1 |
| HDMI | 1 |
| Rezolucija Web Kamere | da |
| WiFi | Da |
| LAN | Da |
| Bluetooth | Da |
| Card Reader | Da |
| Lokalizacija tastature | SLO/CRO |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Baterija | LI 3-cell |
Vodič za kupovinu laptopa: -> Pročitajte naš vodič za odabir idealnog laptopa za vaše potrebe <-
Prijenosni PC notebook
Pratite nas na društvenim mrežama Facebook i Instagram
Pogledajte bogatu ponudu naših proizvoda
Detaljne specifikacije proizvoda
Dodatne informacije, galerija i tehničke specifikacije proizvođača.


Računalo PC Dell Pro Tower QCT1250 i7 16/512GB
Guma G245/40R18 97Y XL FR SPEED LIFE 3 SEMPERIT
Tastatura HyperX Eve 1800 RGB Gaming Keyboard, B7JE0AA
Guma G195/60R18 96H XL FR BRAVURIS 6 BARUM
Guma G265/40R21 105Y XL PREMIUMCONTACT 6 CONTINENTAL EVc
Guma G235/60R17 102V ALLSEASON CONTACT 2 CONTINENTAL
Guma G295/35R21 107Y XL SPORT MASTER LINGLONG
Guma G255/45R18 103Y SETULA S-RACE RU01 ROTALLA
Guma G175/60R15 81H BRAVURIS 5HM BARUM EVc
Laptop HP 255R G10 C8JN1AT 15.6" FHD 16GB/512GB 













tomislav –
50