| Proizvođač | INTEX |
| Model | Krystal Clear QS200 |
| Kataloška oznaka | 26662 |
| Napon | 220 V |
| Potrebna pumpa | Protok 1.136 – 3.785 l/h |
| Maksimalna zapremina bazena | Do 8.327 litara |
Intex 26662 sustav za slanu vodu Krystal Clear QS200 hlorinator
Održavajte vodu u vašem bazenu dezinfikovanom i čistom pomoću Krystal Clear sistema za slanu vodu koji proizvodi hlor (količina: 2 g/h) čime se eliminišu alge i bakterije iz vode. Kontrolna ploča sa ekranom je jednostavna za korišćenje. Poseduje jedan režim rada za samočišćenje sa ciklusom od 10 sati. Neophodna je pumpa sa protokom vode između 1136-3785 L/h. Namenjen je za maksimalnu veličinu bazena do 8327 litara (mali pravougaoni bazeni ili okrugli bazeni do 366 cm).
Klorinator Krystal Clear sa sustavom slane vode predstavlja zdrav i ekološki način održavanja kemijske čistoće bazena. Koristi prirodne soli za proizvodnju klora, a klor prolazi kroz ćelije titanovog elektrolita tijekom procesa filtracije. Na taj način se stvaraju manje sigurne količine klora za bazen, koje ne iritiraju oči. Potrošnja klora smanjena je za 60 %, što predstavlja ekonomično rješenje. Krystal Clear sustav s E.C.O. proces proizvodi jake oksidanse koji uništavaju organske zagađivače (bakterije, alge, itd.). Uređaj ima kompaktan dizajn, a gumbi i upravljačka ploča mogu biti dostupni.
NAPOMENA: Nemojte koristiti sustav slane vode u bazenima od nehrđajućeg čelika, bazenima s čeličnim omotačem, nehrđajućem čeliku i brončanim komponentama. Ako koristite ljestve od nehrđajućeg čelika, potrebna je ploča od cinka za izjednačavanje potencijala.
Tehnički detalji
| Model | QS200 |
| Maksimalna zapremina bazena | 8327 L |
| Pogodna za | manji pravokutni/okrugli/ovalni bazeni do 366 cm |
| Potreban protok vode | 1136–3785 L/h |
| Način samočišćenja | ciklus od 10 sati |
| Napon | 220–240 V |
| Izlaz klora | 2 g/h |
| 24-satni automatski ciklus | da |
| Masa | 5,9 kg |













Recenzije
Nema recenzija.