| Proizvođač | HP |
| Garancija | 1 godina |
| Procesor (CPU) | AMD Ryzen 7000 Serija, AMD Ryzen™ 5 7535U / 6 Cores / 12 Threads / 2.90 GHz Base Freq. / 4.55 GHz Turbo Freq. / 16MB Cache |
| Memorija (RAM) | 16GB, DDR5 (4800 MHz) |
| TIP memorije | DDR5 (4800 MHz) |
| Ekran (Display) | 16” / WUXGA / IPS / AG / 60 Hz |
| Operativni Sistem | FreeDOS |
| Pohrana podataka (Storage) | 512GB SSD |
| Grafička karta (GPU) | AMD Radeon |
Laptop HP ProBook 465 G11 B9ZL6ET 16″ WUXGA AMD Ryzen 5 7535U/16GB DDR 5/512GB SSD/1Y/Srebrena
Camera Resolution (Vertical) 1080p
Camera Resolution Standard FHD
External I/O Ports 2 USB Type-C® brzine prenosa 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 1 USB Type-A brzine prenosa 5 Gb/s (USB Power Delivery); 1 USB Type-A brzine prenosa od 5 Gb/s (za punjenje); 1 HDMI 2.1; 1 kombinovani priključak za stereo slušalice/mikrofon; 1 RJ-45
Wireless Technologies Kombinacija MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2×2) i bežične kartice Bluetooth® 5.3



















Recenzije
Nema recenzija.