| Proizvođač | HP |
| Garancija | 1 godina |
| Procesor (CPU) | AMD Ryzen™ 5 220 / 6 Cores / 12 Threads / 3.0 GHz Base Freq. / 4.9 GHz Turbo Freq. / 16MB |
| Memorija (RAM) | 16GB, DDR5 (5600 MHz) |
| TIP memorije | DDR5 (5600 MHz) |
| Ekran (Display) | 16” / WUXGA / IPS / AG / 60 Hz |
| Operativni Sistem | FreeDOS |
| Pohrana podataka (Storage) | 512GB SSD |
| Grafička karta (GPU) | AMD Radeon |
HP ProBook 4 G1AH B39ZKAT 16″ WUXGA AMD Ryzen 5 5 220/16GB DDR5/512 GB SSD
Camera Resolution (Vertical) 1080p FHD
Bluetooth Version : Bluetooth® 5.3
1 HDMI 2.1; 1 kombinovani priključak za stereo slušalice/mikrofon; 1 RJ-45; 1 slot za bezbednosnu bravu; 2 USB Type-A priključka brzine prenosa od 5 Gb/s (napajanje); 2 USB Type-C® brzine prenosa 10 Gb/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4)
Wireless Technologies Kombinacija MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2×2) i bežične kartice Bluetooth® 5.3



















Recenzije
Nema recenzija.