| Proizvođač | Einhell |
| Garancija | 2 + 1 godina* |
| Napon | 36 V (2 × 18 V) |
| Tip baterije | Li-Ion |
| Vodilica / mač | 40 cm |
| Korak lanca | 3/8″ |
| Debljina lanca | 1.3 mm |
| Brzina lanca | 19 m/s |
| Sadržaj rezervoara za ulje | 230 ml |
| Težina | 4.79 kg |
| Baterija / punjač | Nisu uključeni u isporuku (Solo model) |
| Sigurnost i dodatne značajke | Automatsko podmazivanje lanca Zaštita od povratnog udarca Čvrste metalne kandže Ergonomska ručka |
| Preporuka proizvođača | 2 × 5.2 Ah baterije ili jače |
*Dodatna 1 godina garancije uz registraciju proizvoda na službenoj Einhell stranici.
Snažna i izdržljiva
Einhell Brushless motor – motor bez četkica
Motor bez četkica pruža više snage, produženo vrijeme rada i maksimalan vijek trajanja. Za razliku od motora sa karbonskim četkicama, motor bez četkica se ne troši stoga ne zahtijeva održavanje. Nakon online registracije, nudimo 10-godišnju garanciju na motor bez četkica.
Čvrsti metalni zaustavljač
Veliki rezervoar za ulje
Zaštita od povratnog udarca
Mekane površine – softgrip
Podmazivanje lanca
Gornja ručka
Indikator stanja baterija
Optimalna pozicija baterija
Oštar rez
Izdržljiva OREGON vodilica i lanac
Einhell PROFESSIONAL aku lančana pila GP-LC 36/40 Li BL-Solo je vrijedan pomoćnik u svakom domaćinstvu. Sa svojih 56 pogonskih karika, lanac bez napora siječe drvo uz dužinu reza od 38 cm. Debljina pogonske karike iznosi 1,3 mm, a razmak lanca 3/8”, pri čemu postiže brzinu od 19 m/s. Vodilica i lanac mogu se mijenjati i zatezati bez upotrebe alata.
Einhell PROFESSIONAL akumulatorska lančana pila GP-LC 36/40 Li BL – Solo je pouzdan alat za prorjeđivanje i sječu srednjih i velikih stabala, obradu ogrjevnog drveta i rezanje ili rastavljanje građevinskih paleta. Pokreće je Einhell Brushless – motor bez četkica, koji pruža više snage i duže vrijeme rada u odnosu na konvencionalne motore sa karbonskim četkicama. Nakon online registracije, motor bez četkica ima 10-godišnju garanciju. Lančana pila sa dužinom reza od 38 cm dolazi sa visokokvalitetnim OREGON lancem debljine 1,3 mm, 56 pogonskih karika i razmakom lanca od 3/8”. Za optimalnu sigurnost korisnika, uključena je zaštita od povratnog udarca sa mehaničkom instant kočnicom lanca. Hvatač lanca odmah zaustavlja lanac ako dođe do otpuštanja. Robusni metalni zaustavljač osigurava sigurno i jednostavno vođenje, dok ergonomska drška sa mekanim površinama pruža čvrst i jednostavan hvat. Za promjenu ili zatezanje lanca nije potreban pribor. Lanac se kontinuirano i automatski podmazuje iz rezervoara od 230 ml, sa prozorom za pregled nivoa ulja. Trostepeni LED indikator prikazuje trenutni nivo napunjenosti baterija. Za poboljšano upravljanje, baterije su postavljene bočno, što osigurava zaštitu i optimalnu ravnotežu pile. Lančana pila se isporučuje bez baterija i punjača.











Recenzije
Nema recenzija.