| Proizvođač | Einhell |
| Garancija | 2+1 godina |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Snaga | 650 W |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Dubina povlačenja (usisna dubina) | max. 8 m |
| Visina vodenog stuba (visina dostave) | max. 36 m |
| Protok vode | max 3800 l/h |
| Radni pritisak | max. 3.6 bar |
| Priključak za crijevo | Ulaz/Izlaz 33.3 mm (R1 AG) |
| Dužina kabla | 1.4 m |
| Maksimalna temperatura vode | 35 °C |
| Težina | 6.13 kg |
| Težina uređaja sa ambalažom | 6.96 kg |
Einhell vrtna baštenska pumpa GC-GP 6538 sa crijevom 7m
199.00 KM
Nema na zalihi
🛡️Garancija: 3 godine
💳Plaćanje: Gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
↩️Povrat robe: Moguće unutar 15 dana




Sigurno kartično plaćanje
Redovna cijena:199.00 KM
Kartice 6 rata:već od36.48 KM/mj
Kartice 12 rata:već od18.24 KM/mj
Kartice 24 rate:već od9.12 KM/mj
Dodaj u listu željaDodano
Dodaj u listu želja
SKU: 4180283Oznake: einhell
Einhell vrtna baštenska pumpa za vodu GC-GP 6538 sa crijevom 7m
Vrtna pumpa GC-GP 6538 je efikasna, kompaktna i pouzdana pomoć koja pruža dobru uslugu ambicioznom hobi vrtlaru koji želi zaliti baštu sa prikupljenom kišnicom. Sa motorom od 650 W, ova pumpa postiže brzinu isporuke do 3.800 litara vode na sat. GC-GP 6538 ima prekidač za uključivanje/isključivanje. Vijak za punjenje vode omogućava lako punjenje, dok se ostatak vode isprazni pomoću vijaka za ispuštanje vode. Za lakši transport, vrtna pumpa ima ručku za nošenje. U kompletu s GC-GP 6538 pumpom isporuuje se i usisno crijevo od 7 m.
Budite prvi koji ste dali recenziju za “Einhell vrtna baštenska pumpa GC-GP 6538 sa crijevom 7m” Otkaži odgovor
Povrat
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
- Prilikom prijema pošiljke - ukoliko je pošiljka iz nekog razloga otvorena ili fizički oštećena, kupac treba odbiti prijem pošiljke.
- Prije prvog puštanja u rad kupac je dužan da pročita korisničko uputstvo.
- Prilikom prvog puštanja u rad - ako je uređaj neispravan obavjestiti ovlašteni servis naznačen u garantnom listu.
- Ako proizvod ne odgovara karakteristikama, količini, boji ili oblikom onoga koji ste naručili - obavijestiti prodavca
- Ukoliko proizvod ima grešku ili oštećenje koje nije nastalo tokom transporta - obavijestiti prodavca.
- Reklamacije u garantnom roku - ovlašteni servis uređaja ili davalac garancije je dužan obezbjediti servis uređaja ili obezbjediti kupcu isti novi proizvod ukoliko ga nije moguće popraviti.
Za svaki kupljeni proizvod moguće je izvršiti povrat ukoliko proizvod nije korišten. Proizvod je moguće vratiti ako kupac posjeduje račun, odgovarajući garantni list i originalno upakovan proizvod (za robu sa garancijom). E KUTAK d.o.o. prima samo orginalno zapakovan proizvod i to bez bilo kakvih fizičkih oštećenja ili kvarova nastalih od strane kupca.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 063 194 132.
Napomena:
U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Monri (kartično plaćanje)
Monri je prvi domaći online servis za sigurno plaćanje. Svaki kupac koji želi da izvrši kupovinu na eKutak.ba web trgovini može izvršiti uplatu putem Monri sustava za plaćanje. Ovom uslugom moguće je jednokratno plaćanje svim MasterCard, Maestro i VISA karticama. Sva plaćanja će se vršiti u domaćoj BAM valuti.Plaćanje na rate
Plaćanje na rate je moguće ukoliko je vaša narudžba iznad 100,00 KM, te ukoliko imate jednu od sljedećih kartica izdatih od Unicredit banke: Visa Classic, MasterCard ili Visa Revolving ili Visa Gold ili ukoliko imate kartice izdate od Intesa SanPaolo banke: Visa Inspire ili American Express ili Sberbank CashCard karticu.Mikrofin – Potrošački kredit – Kupovina do 18 rata bez kartice
Mikrofin – Putem ove mikrokreditne organizacije možete kupiti svu robu iz našeg asortimana do 18 mjesečnih rata. Sva fizička (zaposlenje nije uslov) i pravna lica mogu aplicirati za odloženo plaćanje.
Uvjeti Mikrofin kredita
Minimalna rata kredita: 25,00 KM
Minimalan iznos kredita: 200,00 KM
Maximalan rok otplate: 18 mjeseci













Recenzije
Nema recenzija.