| Proizvođač | INTEX |
| Garancija | 2 godine |
| Tip proizvoda | Masažni bazen / Spa |
| Broj osoba | Do 4 osobe |
| Kapacitet vode | 795 l |
| Unutrašnji promjer | 145 cm |
| Vanjski promjer | 196 cm |
| Visina | 71 cm |
| Materijal | Pločasti PVC / sintetički materijal |
| Unutrašnja konstrukcija | 48 Fiber-Tech komora |
| Broj mlaznica | 120 |
| Temperatura | Podesiva od 20°C do 40°C |
| Brzina zagrijavanja | 1.5°C – 2.5°C na sat |
| Snaga grejača | 2.2 kW |
| Snaga pumpe za vazduh | 650 W |
| Napon | 220 – 240 V |
| Dodatno | Kontrolni panel za podešavanje temperature, Termoizolacijski poklopac za smanjenje gubitaka topline |
Intex masažni bazen Pure SPA 77 Bubble 28426
- Potpuni wellness užitak pruža vam zagrejani masažni bazen na naduvavanje Pure Spa. 120 vazdušnih mlaznica pruža vrhunski masažni doživljaj.
- Dno i stranice bazena su od tri sloja SUPER-TOUGH® materijala koji je otporan na benzin, ulje, slanu vodu, abrazije i utjicaj sunčeve svetlosti. Izuzetno čvrsti vinil koji je 3 puta laminiran i poboljšan sa patentiranim građevinskim vlaknima Fiber-Tech može izdržati ekstremna opterećenja.
- Ovaj masažni bazen ima integrisan elektronski sistem protiv nastajanja vodenog kamenca. Sistem povećava delotvornost i životni vek grejača i pumpe za filtriranje.
- Jaka pumpa za filtriranje i grejač garantuju toplu i kristalno čistu vodu. U setu se dobija i izolacioni poklopac sa bravom koji pruža sigurnost i smanjuje troškove grejanja na minimum. Samo postavljanje bazena je brzo i jednostavno.





















Recenzije
Nema recenzija.